| sbk a întrebat:

Cum sa scap si de urmele ramase de la cosuri, e vreo crema ceva? pls help

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| camelia_8326 a răspuns:

Eu am avut mari probleme cu acneea, am fost la o cosmeticiana care in trei sedinte m-a scapat de ea, iar pentru urmele ramase mi-a recomandat :cumperi vitaminaC cu propolis, in fiecare seara o dizolvi cu putina apa, iar cu solutia respectiva dai pe urmele lasate de acnee, nu folosesti solutia a doua zi, are efecte garantate.

3 răspunsuri:
| cretzufinish a răspuns:

Da-te cu fluocinolon sau Garnier pure A.

| elvisedy a răspuns:

Crema cu propolis. elviseyd

| šρяίηģ a răspuns:

Mie mi-a fost folositor clearskin de la avon solutie pentru pete si cosuri, asa se numeste. Dai fundita?