| Anonima1611 a întrebat:

Cum sa scapi de raceala fara medicamente?

Mie imi curge nasul este infundat si imi lacrimeaza ochii! Cat mai repede va rog!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| PrincessSophie a răspuns:

Http://retete-miraculoase.blogspot.ro/......la-si.html gasesti aici cateva sfaturi pe baza de plante si ceaiuri naturale. Insanatosire grabnica. :)

2 răspunsuri:
| Fridăm a răspuns:

Ai putea sa iti faci un ceai cald cu lamaie si sa stai cat mai mult in pat. Daca ti se agraveaza nu risca. Consulta un medic si iti va spune ce sa faci. happy

| Vlelupu a răspuns:

Ceea ce v-ar interesa sunt asa-numitele "lecuri batranesti". Ele pot da randament in faza incipienta a racelii (guturai).
http://www.gandul.info/......ei-5072803