| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa slabesc vreo 3-4 kile pana la vara?big grin Mersi

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Exercitii fizice, mancare cu cat mai putine grasimi si calorii, multe fructe, legume-adica mancare sanatoasa, sa bei cel putin 2 litrii de apa pe zi.Macar de 3-4 ori pe saptamana sa faci sport si in niciun caz sa nu tii cure de slabire prin care sa te infometezi doar ca sa slabesti pentru ca pot avea urmari grave.Bafta:*

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
O alimentație săracă în calorii fără grăsimi, dulciuri, carne tocată, făinoase, cu multe fructe și legume însoțite de multă mișcare.
Pa, pa.

Janina
| Janina a răspuns:

Hai cu mine la sala ca eu vreau 5"kile" plus big grin

| Alexandra. a răspuns:

Sport mult! Si sa manaci sanatos! Fa si tu 20-30 abdomene si genoflexiuni seara, dupa cateva seri faci mai multe. sad pentru. a se obisnui muschii )winking

| eek a răspuns:

Incerca dieta balerina

| Matt_1772 a răspuns:

Daca faci miscare poti sa mananci orice. Dar sa faci cel putin 4 ore pe saptamana.Bafta.Bye!

| vyrus3l a răspuns:

Ai putea sa alergi 15- 30 de minute seara happy
Si Cat mai putina mancare de la Fast-Food

| summ3rl0ve23 a răspuns:

Si daca vrei sa omori un pic din pofta de mancare, bea o lingura de otet balsamic inainte de mancare happy