| emi1111 a întrebat:

Cum sa uit un gand.Adica tot imi vine ceva in minete si pur si simplu nu pot sa il sterg sau sa il uit. Vot+Funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| porumbeistar a răspuns:

Cel mai bine este sa te gandesti numai la bine si gasesteti o ocupatie care sa-ti placaaa si o sa ai buna placere de a te gandi numai la acel lucru :* sper ca te-am ajutat.

2 răspunsuri:
| AirănMeidăn a răspuns:

Si mie mi se intampla, iar in momentul ala devin foarte melancolica si nu imi place deloc
De obicei ma apuc sa imi fac temele, de cele mai multe ori exercitii la matematica, sau sa citesc la materii gen istorie, biologie, geografie
In felul asta scap si de ganduri, si imi fac si temele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna
incearca sa te uiti la ceva de care cu adevarat de intereseaza sau la ceva care sa te uimeasca, adica la ceva foarte rar, si iesitul in aer liber.
O zi buna.