| anonim_4396 a întrebat:

Cum scap de cearcane si ce le face sa apara ?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| 23partyboy a răspuns:

Pot sa iti apara si intr o parazitoza.

| DianaDobritoiu a răspuns:

Cearcanele se fac de la statul prea aproape si pre mult de calculator sau televizor si dormitul putin. Ai putea sa scapi de ele reducand timpul acordat tv-ului si dormind mai mult decat de obicei. Sper ca te-am ajutat. Am avut si eu si stiu cat de naspa e, parca esti vanata.

| Mik3Dash a răspuns:

Mersi.Topic Inchis.