| Unicucebeea a întrebat:

Cum scap de cicatrici? sunt pe maini, multe si e aiurea cand port tricouri.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| doctoressa a răspuns:

Indiferent de origine sau vechime, cicatricile pun probleme celor care le au, probleme mai ales de natura estetica. SCAGEL datorita formulei sale unice bazate pe extracte din plante si silicon derivat, este un tratament comod si fara durere, cu eficacitate demonstrata clinic.
http://www.i-medic.ro/articole/tratament-pentru-cicatrici-scagel

| petrescuionut a răspuns:

Salut si eu am cateva pe fata si vreau sa-mi cumpar acest gel merge sigur sa-ti dispara cicatricile http://www.pcfarm.ro/? idprd=2962

| RoxanaStan00 a răspuns:

Eu am folosit la recomandarea unui medic bun un gel tratament natural pentru cicatrici de la Derma E. La mine a functionat tare bine, chiar iti recomand sa il cauti. Numai bine