| Vasile_Cezar_1996 a întrebat:

Cum se numesc pastilele pe care le-a luat Dan Bitman pentru voce. mama mea are exact aceeasi problema s trebuie neaparat sa aflu... plz care stiti lasati un mesaj...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Eu zic să se ducă la medic! Ce a luat Bitman nu are același efact și la altcineva!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Ducă-se la medic, nu-i de joacă cu aşa ceva, în cazul ei îi poate face mai mult rău decât bine, poate are cu totul altceva.
Te pup!

| Terente20 a răspuns:

Faringosept

| Anisoara_Maxim_1955 a răspuns:

Cred ca a luat mestinon folosit pentru miastenia gravis dar trebuie luat la recomandarea unui medic