| nicolbutnaru a întrebat:

Cum se pot mari sanii fara chirurgie estetica?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
cristian
| cristian a răspuns:

Trebuie sa consumi seminte de marar in cantitate mai mare.
Ai grija sa te opresti le timp sa nu te confunde ''sotul'' bivolitei.
Uita-te si pe aici:www.discretfarma.ro/secrete-marire-sani-articol5.php

2 răspunsuri:
assiris
| assiris a răspuns:

Citi ani ai? Daca esti inca mica, asteapta sa creasca, sa stii ca marea majoritate a barbatilor nu se prea dau in vânt dupa sâni mari. Dupa ce vei avea un copil o sa aiba el grija sa-i traga de moţ si vor creste de la sine.

| mioara a răspuns:

Daca esti casatorita fa un copil