| PrincessConsuela a întrebat:

Cum spuneam, m-a lovit unu cu o piatra in picior. Dar ma doare ce-i drept. Si m-am julit. Si tin gheata. Pot sa imi misc piciorul si degetele. Doare dar pot. Sa zicem ca este laba piciorului, sus in parea stanga. Daca ati inteles despre ce e vorba, dati-va si voi cu parerea ce faceati daca erati in locul meu.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Jolley a răspuns:

Pai as sta si nas face nimic asa este si bine si mi las bandaja si as spune ca l-am rupt ca sa nu ma duc la scoala

| PrincessConsuela explică:

A doua oara nu mai tineoh go onhee hee