| chiftelutacrocanta a întrebat:

Cum te simti din punct de vedere medical? Ce te doare? Pe mine spatele si picioru drept, pe tine?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nimic

| T0T a răspuns:

Mă mai doare genunchiul când îl forțez. Mi-am întins tare și brusc piciorul la fotbal și cred că e de la menisc.

| J0B0MAT a răspuns:

Momentan nu ma doare nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sufletul.

| Holy2010 a răspuns:

Absolut nimic.
Alhamdulillah!

Răspuns utilizator avertizat
| Armenianeek a răspuns:

Gâtul.

| IoanaIonuca a răspuns:

Spatele ma doare

| anonim11mr a răspuns:

Sunt foarte obosit ma dor ochii si ma doare si capul din cauza somnului. lucrez noaptea..defapt dimineata de la 1:30 pana la 7-8 cand termin crying( vreau sa dorm