Întrebare recomandată | Tudor_2273 a întrebat:

Cunoaste cineva un doctor bun de burta in Timisoara? De 2 luni am un discomfort in partea dreapta cumva sub coaste gaze multe dupa masa constipatie si nu mai stiu ce sa fac.

Cunoaste cineva un doctor bun? Ms

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ai nevoie de un control medical de specialitate și trebuie să te vadă un medic gastroenterolog.
Poți lua dimineața, pe stomacul gol o linguriță de ulei de măsline extravirgin amestecat cu o linguriță de semințe de in.
Ajută la buna funcționare a tubului digestiv, iar gazele și constipația vor rămâne amintiri ale trecutului.
Sănătate.
Pa, pa.