| Coquina2 a întrebat:

Cunoasteti cazuri de femei care desi si-au legat trompele uterine tot au ramas insarcinate?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Idkidk a răspuns:

Nu.

| AllexxD a răspuns:

Nu.

| Bibiluna a răspuns:

Nu nu exista asa ceva doar daca doctoirul care opereaza nu iti face bine operatia

| Coquina2 explică (pentru Bibiluna):

Pot sa-i zic sa-mi faca vreo 3 noduri ca sa fiu mai sigura?
dar e aiurea, ca sunt cam arfisti doctorii astia, nu le place sa li se zica ce sa faca.