| pizzahut a întrebat:

Cutele de pe frunte care apar brusc, intre 13-16 ani, mai dispar? Am patit de cateva ori cand eram mai mic iar acum am iar aceeasi problema. Nu sunt cute vizibile, sunt chiar mici si se vad doar cand ridic din sprancene.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| UnCorpSanatos a răspuns:

Acelea sunt riduri nu sunt cute, cu cat o sa te incrunti mai des cu atat ai sanse ca la o varsta mai "frageda" sa iti apara cu timpul incepand sa ti se evidentieze, daca ti-au mai aparut si au disparut a fost ceva de moment ai stat mai incruntat cateva zile si ti-au trecut, nu iti face probleme de genu inainte de 25-30 de ani.