| KARMA2327 a întrebat:

Daca ai facut indigestie poti fuma?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, cu fundul.

| dullcat a răspuns:

Daca vrei sa iti treaca mai repede, raspunsul e nu.

| ReddY25 a răspuns:

Deloc

| StoicAnalysis a răspuns:

Mai bine nu te risti si stai teapan pana isi revine stomacul ca nu mori daca nu fumezi cateva zile... E ca si cum ai zice : " pot sa fumez langa pompa de benzina? " E logic din intrebarea ta ca NU!