| anonim_4396 a întrebat:

Daca am fost la un pas de inec, exista sanse sa se formeze anumite afectiuni la plamani in viitor? Sau problemele la plamani nu au nicio legatura cu astfel de intamplari?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

Daca totul este intreg, nu are ce sa se intample.

| LifeIsBeautiful12 a răspuns (pentru WaterDrop):

Cum adica intreg?

| WaterDrop a răspuns (pentru LifeIsBeautiful12):

Daca nu exista leziuni.De obicei se resimt rapid asa ca daca nu au aparut, esti in siguranta.