| ionut_1828 a întrebat:

Daca am fost operat de fimoza si mi-a fost taiat preputul si frenul sau doar o parte din aceasta mai pot acumula smegma?

Mi s-a intamplat de cateva ori sa gasesc o substanta alba pe coroana penisului pe pielea care este imediat sub preput.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| doctoru a răspuns:

Da mai poti face asta? este o secretie naturala, care apare de obicei in adolescenta. m-ar ajuta sa stiu cati ani ai? daca estei in perioada pubertatiei, at este normal, daca nu at S-AR PUTEA(nu este sigur) sa fie o infectie.

| ionut_1828 explică:

Intrebarea mea era alta