| Katy2520 a întrebat:

Daca am fumat cam 15 tigari fara sa trag fumul in gat pentru ca nu stiam ca asa trebuie, exista sanse sa fac cancer la gat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu in gat, dar exista sanse sa faci cancer de plamani, pentru ca fumul ajunge in plamani, indiferent ca tragi ori nu, in piept.

| Donsavas a răspuns:

Da,exista sanse sa te alegi cu tumori, dacă mai fumezi, indiferent cat si cum.

| siriusblack98 a răspuns:

Ai cam tot atatea sanse cate am eu sa castig la 6/49 desi nu joc.