| Maria_3931 a întrebat:

Daca am mancat intr-o zi un ou prajit cu putina brana si carftofi prajiti (putini)cu o felie de paine alba si cu castraveti. Cate calorii am mancat? Mai pot sa mai mananc ceva azi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| NoUseForAName a răspuns:

Depinde cate grame de ou ai mancat.
100 grame 196 calorii
200 grame 392 calorii
300 grame 500 calorii
Depinde cate grame de branza ai mancat.
100 grame 201 calorii
200 grame 400 calorii
300 grame 603 calorii
Depinde cate grame de cartofi prajiti ai mancat.
100 grame 319 calorii
200 grame 638 calorii
300 grame 957 calorii
Depinde cate grame de paine alba ai mancat
100 grame 266 calorii
200 grame 523 calorii
300 grame 798 calorii
Depinde cate grame de castraveti ai mancat.
100 grame 12 calorii
200 grame 24 calorii
300 grame 36 calorii

Sper sa te fi ajutat ceea ce am zis eu.