| JulietteJokes a întrebat:

Daca am o masea ce ma doare sincer acum am fost la dentist si nu ma crede cand ii spun ca ma doare dar mi-a facut anestezie si eu tot simteam durerea ff tare ce sa fac? nu ma crede ca ma doar e o durere insuportabila! funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| bibbssss a răspuns:

Schimbati medicul! ce fel de doctor e acela ce nu-si asculta pacientii!

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Pana ce nu iti omoara nervu o sa te tot doara

| jadir a răspuns:

Da ca este infectie stiu ca doare, cel mai bine schimba medicu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sau poate ar trebui sa ti schimbi stomatologul!