| anonim_4396 a întrebat:

Daca atunci cand se face un gratar,ma uit la foc mult timp incontinu,arunc bete,harti,frunze si multe altele in foc si ma uit la fiecare in parte cum ard,imi place sa stau in zona lui te caldura sa sa misc degetele,simt o placere uriasa cand ma uit la artifici sau ascult petarde,inseamna ca sunt piroman? Specific ca nu simt nevoia sa pornesc incendi deci nu sunati la nicio unitate momentan, fac asta doar la focurile de gratar.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Lawliet14 a răspuns:

Nu, nu esti piroman, e placut.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Adica nu fac incendi la gratare doar bag frunze in elhee hee)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu esti piroman. Piromanii sunt cei ce da foc la case si apoi le place sa sara in ajutor la stingere.