| Mariuss32 a întrebat:

Dacă beau o jumătate de ceșcuță de cafea la 12 noaptea până la ce oră nu pot adormi? Fundă.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Depinde cum stai cu nervii... Daca stai bine, dormi bustean!

| Jipa95 a răspuns:

Depinde cat de tare e cafeaua. Efectul poate tine pana la 12 ore.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te mananca? Irti dereglezi ceasul intern si revii apoi cu intrebari cum ca u poti dormi noaptea si ziua esti obosit.Stai cuminte si nu bea cafea dupa ora 13 ziua. Daca tu esti cel din poza, nu ai voie decat ceai pana la 18 ani. Va fortati inima si in curand va vaitati de tensiune arteriala care poate fi fatala.

| CatelusaCuParulCret a răspuns:

6-12 ore depinde si de cafea.