| Marius_Teicu_1983 a întrebat:

Daca cainele meu a mancat jumatate de soarece mort in putrefactie va pati ceva? Adica va face viermi la stomac sau va vomita sau se va imbolnavi de vreo boala la stomac sau poate chiar poate muri? Trebuie dus la veterinar? Daca a mancat si se imbolnaveste ne poate da si noua, ne poate contamina?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| DaniTDCI a răspuns:

Mai mult se joaca cu ei, nu prea ii mananca, eu asa stiam, nu se va intampla nimic stai linistit, pentru siguranta, ii poti da putin lapte sa bea