| Teodor168 a întrebat:

Dacă cineva si-a rupt un picior, asta ii va afecta creșterea in înălțime, mai exact, piciorul respectiv va stagna in timp ce celălalt picior va continua să crească?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Liviu a răspuns:

Iti spun din experienta, mi-am rupt picioru la 14 ani, acum nu am nimic, am 28, am amandoua picioarele la fel de stangi ca la 14 ani laughing

3 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Nu, ce te face sa crezi asta?

| Ralena a răspuns:

Nu, tesutul osos se reface.

| Adelina28482 a răspuns:

Mi-am rupt piciorul și mâna în timp ce săream de la înălțime cu funia?
Cresc normal ca înainte.
Deci nu afectează.