| Valera_Gorbuleak_1992 a întrebat:

Daca dau analiza de sange se vede ce boli am?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

In destul de putine cazuri. Pentru a afla exact ce boala ai si a primi un diagnostic este foarte probabil sa ai nevoie si de alte investigatii, analize de sange mai "specializate" nu doar cele de rutina.

| Daniel9988 a răspuns:

Da oare daca ai cap poti gandi?

| iAMVi a răspuns:

Da

| Cyrano a răspuns:

Da. Dupa concentratia anumitor substante din sange se poate face o diagnoza.