| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a întrebat:

Daca e atat de eficienta de ce nu se floseste peste tot?
http://stirileprotv.ro/......mplet.html

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| saria a răspuns:

Pentru ca nu afost testata inca pe oameni,iar chestia asta daca ar vea rezultate pozitive la urma,gandeste te cate fabrici de medicamernte ar da faliment,este ca invetia masini care consuma energie solara,sau merge cu apa,etc,pai atunci companiile,rafinariile ar da faliment,oameni nu ar avea de lucru, nu ar fi castig, deci ...nu bani,nu saraci, nu bogati, doar o clasa.si nu asta e interesul oamenilor... sper ca ai inteles ce vreau sa zic

1 răspuns:
| bulin a răspuns:

Eh... nu toti trebuie sa stie si daca era atat de eficienta se folosea pana acum.Sunt si multe tratamente homeopatice pentru cancer dar nu toate dau roade.