| EvangelineLovin a întrebat:

Daca e cineva care a luat sotret pana acum, spuneti-mi si mie ce efecte adverse ati avut (daca ati avut), si cand ati inceput sa vedeti o imbunatatire. Ma intereseaza mai mult imbunatatirea, si cat timp ati facut tratament.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Veme a răspuns:

Http://forum.romedic.ro/prod/roaccutane-_pro_sau_contra_08344.html

Iata cteva mii de opinii ale consumatorilor de isotretinoin (sotret contine aceeasi substanta activa cu roaccutane si anume isotretinoin)