| anonim_4396 a întrebat:

Daca ei 10 pastile de tussin forte ce efecte poate sa aiba asupra ta

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
151 răspunsuri:
Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Efectele produse de la supradozaj nu sunt cele descrise in prospect spun asta din propie experienta. este un trrip ieftin la fel ca tantum rosa, rofedex care includee aceeasi substantz activa

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te droghezihee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma indoiesc la faza cu somnul...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hm, daca ei forte e naspa, daca iei tussine normale, 10, doar ai o stare asa de melancolie amestecata cu foarte putina euforie

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am luat timp de vreo 2 luni tussin forte. La inceput de cateva ori 10 (era o stare de relaxare si reluare), apoi 20 de cateva ori (stare mult mai amplificata decat la 10 dar plus unele mici halucinatii si vise totale dupa prima secunda a inchiderii ochilor! Nu ma refer ca adormi, ci pur si simplu visezi dar nu dormi) Apoi am luat odata 30 si m-am dat naiba... mi-a placut extrem: vise, vedenii, ameteli, relaxare, halucinatii, filme. Am mai luat peste o saptamana iar 30 si... am crezut c-o sa mor! Aveam impresia ca mi se rupe coloana si toate oasele-n corp; eram speriat, nu-mi puteam controla miscarile, am vomat, aveam vedenii horror si toate au durat vreo 4 ore, si inca vreo 8-10 starea de ameteala. apoi a 2-a si a 3-a zi ma durea ficatu de innebuneam. Creaza doar un fel de dependenta pshihica (adica mai iei pentru. ca ti-a placut). Si chiar spun ca mi-a placut, la inceput, dar nu mai iau niciodata, niciun fel de pastile in doze mari pentru. efect de drog. Pt. spart frumos exista "iarba" si sa fie cumpatat si moderat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tussin FORTE x 20 = Cea mai mare paranoia pe care am experimentat-o vreodata, roseata si iritatie la nivelul pielii (pe spate mai exact), mancarimi la nivelul capului (inaintea instalarii efectelor psihologice), "dilatarea" timpului (un minut trece ca 30), inrosirea ochilor si dilatarea pupilei, amplificarea fobiilor, dezorientare, vertij, senzatia ca "nu se mai termina odata". ATENTIE : in combinatie cu alcoolul se poate ajunge la COMA!

| giegis a răspuns (pentru anonim_4396):

Am luat 17 si am avut mancarime si nu mi-a placut mancarimea, dar restul da, ce pot face sa nu mai am mancarime

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O DOAMNE. in primul rand daca vrei neaparat sa te droghezi trebuie sa incepi de la 5-6 pastile. nu de la 10. am auzit de diverse cazuri in care din cauza crescendo-ului in care au intrat unii au ajuns sa ia 30 de pastile pe doza doar ca sa ajunga la starea aia high. nu te sfatuiesc sa incerci decat daca ai o persoana treaza langa tine si daca ai sistemul digestiv si cel respirator destul de rezistente. ai grija.winking

| Eightball a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu am început cu 12 și am sărit la 18...am un prieten care a băut 20 de la prima doza...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deci *** ce ati spus majoritatea... daca iei 10 pas nu ajungi la spital Exclus. ras necontrolat, delirari stare de euforie... si dl mai putin de 10 pas. pace

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In cat timp iji face efectul?big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Recordul absolut, ma refer din cate am vazut eu : 120 de pastilutze :d.asa ca spor!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai. o prietena era sa intre.n coma shame on you. eu nu eram constienta, iar alta persoana ii era lene. xD
NU INCERCATI! [trebuie sa mentionez ca erau luate impreuna cu: tamtum rosa si rofedex]

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai. o prietena era sa intre. n coma shame on you. eu nu eram constienta, iar alta persoana ii era lene. xD
NU INCERCATI! [trebuie sa mentionez ca erau luate impreuna cu: tamtum rosa si rofedex]

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ba. incearca gogule,, totusi e urat ai o stare de sevraj si a 2 zi,, tremuri. e urat mai bine fumeaza fa altceva eu am incercat. de vreo 2 ori. si am luat 20 de pastile o data...am vomitat. confuzie. pupile dilatate... e ceva urat crede-ma daca vrei sa incerci ia 10 da sa ai pe cineva lucid langa tine.si spre astia care lucreaza pe santier si habar au. Da raspunsul lucreaza ca un drog.are aproape aceleasi efecte similare ca si hasisul sau iarba.doar. ca tine mai multtongue

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu se intampla nimic.esti putin ametit si poate ai senzatzia ca te simti highhappy atata totwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Rofedex la mine = doar ameteala stare de betie. nu stiu altii spun ca cica halucinatii pe dracu happy

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Niciunu notabil...oh go on...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Halucinezilaughing

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Frate nu incercati ca muriti

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Santeti dusi cu capu hahalelelor