| anonim_4396 a întrebat:

Daca ei 10 pastile de tussin forte ce efecte poate sa aiba asupra ta

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
151 răspunsuri:
| EnjoiProSkater a răspuns:

Daca vrei sa mori mai repede ia si tu 10 pastile de Xenox pe zi.Sh` o sa vezi!

Alte răspunsuri
| Augustindale a răspuns:

Eu cand am luat tussin forte(5 pastile cu apa minerala) am vorbit o ora intreaga despre o "creatura" numita Bisexsifon, nu ma intrebati ce e ca imi mai trebuie o ora happy, in rest era foarte ok, aveam stare de euforie, ma simteam very happy and very high, 15-30 minute treceau ca o ora, si tot asa, numai de bine, efectul a aparut in maxim o ora, a durat vreo 2-3 efect maxim si inca 4-5 ore simteam ca eram spart dar insesizabil, le recomand, dar nu des...

PS: asta s-a intamplat azihappy

| Chelle a răspuns:

Daca iei 10 nu va fi nici un efect, iti propun daca vrei sai iei putine sa iei minim 12 pentru efect, dar vezy sa nu le iei cu alcool deoarece vei vomita rau

| Eightball a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu am început cu 12 și am sărit la 18...am un prieten care a băut 20 de la prima doza...

| Eightball a răspuns (pentru anonim_4396):

Am auzit și eu ca înainte avea extract de opiu sau ceva de genu...nu m-am prea interesat pe atunci și nu știu dacă e adevarat. Cert e ca nu e la fel și știu foarte multi care o pot confirma, ai mai multe șanse sa o iei cu bad trip...

| Eightball a răspuns (pentru anonim_4396):

Învață sa vorbești corect înainte sa le dai altora sfaturi despre "veata"!

Alte răspunsuri
| IonutM22 a răspuns:

O sa-ti fie somn si dupa ce ai dormit 12 ore si frig in aceeasi temperatura in care nu ti-o fost de 4 luni laughing.o senzatie de nedescris nicidecum` comparabila cu hasis sau marihuana cu ziceau cativa retardati p-aci`.nu stiu cum ii lsd nu stiu foarte mare cunoscator in materie de droguri dar cu asta l-as ascocia si am luat 14 pastile din prima

| SmokeWoop a răspuns:

Deci,am auzit aici numai prostii.O pastila de tussin normal este echivalentu la 2 pastile jumatate de tussin forte, deci daca iei mai mult de 20 de pastile de Tf, ar insemna ca iei mai mult de 50 de pastile tussin normal,deci, intrii in coma sigur, cei mai multi au zis aici ca au luat 20, cu alcool si alte porcarii -> erau morti de mult daca luau 20.deci nu ii mai asculta.am un prieten care a bagat 30 Tf(are 18 ani) si era pe jumatate in coma.deci iti recomand sa incepi de la 8 tussine forte pana la maximum 20winking

Alte răspunsuri
| Stefan_Bagdan_1985 a răspuns:

Cool man...nu am incercat asa ceva,sau macar ceva de genu', adica vreau sa zic ca nu am luat nici o data droguri, dar acum intrebarea este:de unde sau cum fac rost de asa ceva? Mi se pare ok pentru o prima si ultima data, nu ca sa mor ma refer, ci numai din curiozitate, de incercare asa..deci stati linistiti! Nu-i bai! Sanatate! laughing

| Nicolemia a răspuns:

Vai de capul vostru. droguri, sex, băutură, manele. halal valori! îmi pare rău că am asemenea convieţuitori.

| Radu_Hariga_1988 a răspuns:

Te droghezi, te calmeaza nu ai depresii...te sfatuiesc totusi daca chiar vrei incearca extazy, jumate de pastila!

Alte răspunsuri
| rastadude a răspuns (pentru anonimyo):

Nu,trebuie sa iei 3 dimineata trei seara si la pranz 4... da trebuie sa le iei pe toate odatalaughing)))

Alte răspunsuri
| Barbes_Florian_1998 a răspuns:

Ba eu am luat si am plutit pe nori... iti recomand sa iei o data 10 si dupa aia cate doua pana se gata cutia si o sa fi spart vreo 8-9 ore. dar ii blana... bine dar sa nu iei in fiecare zi o data la 3 ani ii ok laughing