| anonim_4396 a întrebat:

Daca ei 10 pastile de tussin forte ce efecte poate sa aiba asupra ta

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
151 răspunsuri:
Alte răspunsuri
| Nicolemia a răspuns:

Vai de capul vostru. droguri, sex, băutură, manele. halal valori! îmi pare rău că am asemenea convieţuitori.

Alte răspunsuri
| blondi a răspuns:

Pe post de droguri laughing stiu persoane care folosec se simt ametiti si in rest is foarte fericitii nici odata nu-i vezi suparati laughing

Alte răspunsuri
| zupergabbu a răspuns:

Iau eu acum cu niste prieteni sa vedem cum functioneaza happy

Alte răspunsuri
| deea2904 a răspuns:

Pai mai intai iti e foarte somn, dupa e ca un drog... esti SPART!

Alte răspunsuri
| minni a răspuns:

In caz ca iei 10 pastile de tussin forte ai o stare care nu se poate explica. este ceva foarte diferit de celelalte stari pe care ti le dau alte droguri. cu siguranta nu vei muri sau ceva de genu. starea pe care o sa o ai este ca si cum ai merge pe nori ceva de genu. eu zic ca merita sa incerci dar fara combinati cu alcool.

Alte răspunsuri
| Augustindale a răspuns:

Eu cand am luat tussin forte(5 pastile cu apa minerala) am vorbit o ora intreaga despre o "creatura" numita Bisexsifon, nu ma intrebati ce e ca imi mai trebuie o ora happy, in rest era foarte ok, aveam stare de euforie, ma simteam very happy and very high, 15-30 minute treceau ca o ora, si tot asa, numai de bine, efectul a aparut in maxim o ora, a durat vreo 2-3 efect maxim si inca 4-5 ore simteam ca eram spart dar insesizabil, le recomand, dar nu des...

PS: asta s-a intamplat azihappy

Alte răspunsuri
| Barbes_Florian_1998 a răspuns:

Ba eu am luat si am plutit pe nori... iti recomand sa iei o data 10 si dupa aia cate doua pana se gata cutia si o sa fi spart vreo 8-9 ore. dar ii blana... bine dar sa nu iei in fiecare zi o data la 3 ani ii ok laughing