| minix20 a întrebat:

Daca esti infectat cu hiv si iei lynex ce se intampla?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| AdelinaC a răspuns:

Nimic

| Violleta2022 a răspuns:

Pai, daca esti deja infectat cu o boala mortala ca HIV ...acum orice ai lua iti complica starea de sanatate si grabii sfarsitul.

| dullcat a răspuns:

Esti ok? Pari destul de panicat/a din moment ce intrebi aici de toate bolile sexuale.La medic ai fost?

| Cherciumihai a răspuns:

Moare omul. time out