| Doridd a întrebat:

Daca fac, abdomene, se dezvoltat tot abdomenul, sau doar o parte, daca da, niste exercitii care ajuta la dezvoltarea intregului abdomen, si daca imi puteti lasa o alimentatie care tine de dezvoltarea abdomenului... big grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

Fa exercitiile alea pe care ti le-am zis gen Many Paqquiao.

| Doridd explică (pentru RobertMoon):

Alea ma rup, frate =]]]]]]]]]]

| RobertMoon a răspuns (pentru Doridd):

Pai asa trebuie ca sa faci muschi, daca faci exerctii precum abdomentele obisniuite nu faci nimic

| Lucian_Magnus_1980 a răspuns:

Evita grasimile si colesterolul. Sa faci doar abdomene e putin ne-armonios pentru corp. De exemplu muschii laterali nu se dezvolta din abdomene. Si chiar cei abdominali nu se dezvolta egal, de asta exercitiile trebuie alternate.

| Doridd explică (pentru Lucian_Magnus_1980):

Si cam ce exercitii ar trebui?