| bibimimititirici a întrebat:

Daca port bustiera cu burete imi mai cresc sanii? Funda, vreau un raspuns clar, lung

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Bustiera si sutineul nu influenteaza cresterea sanilor. Asa cum purtatul caciulii nu influenteaza cresterea in inaltime.

| SatanelDeLaVaradia a răspuns:

Nu o sa iti creasca de la bustiera cu buretea!

| GbzrKlPnkzlhh a răspuns:

Din ce stiu eu, bustiera iti tine sanii intr-o pozitie anume si nu-i lasa sa stea despartiti, ceea ce inseamna ca iti vor creste frumos, vor avea o forma. Sutienul, purtarea lui in timp iti vor lasa sanii...vor deveni foarte lasati si nici nu vor arata cu o forma placuta sper ca te-am putut lamurii macar putin.