| Monicataut a întrebat:

Daca sanii mei sunt sensibili iar menstruatia a intarziat mai mult de 3 zile care este procentul ca sa fiu insarcinata?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Zero,daca ai menstruatie nu ai cum sa fii gravida

| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteels ca este posibil sa fii insacrcinata, atata vreme cat ai avut sex neprotejat cu 2-3 saptamani in urma.
Fa un test de sarcina DUPA 21 de zile, de la ultim apartida sexuala!

| ywar a răspuns:

Peste 12,5 sanse, cota 1.63

| Osneros a răspuns:

Din datele tale si calculele mele, 2, 865475%.