| Sara2 a întrebat:

Daca sunt foarte racita si am luat antibiotice si picaturi de nas +alte medicanente e normal sa tina menstruatia mai putin?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| 80Cris a răspuns:

Nu stiu daca e normal dar e posibil. Antibioticele fac bine intr-un loc si uneori s-ar putea sa deregleze cate-un pic, in alta parte.

| Alle15 a răspuns:

Nu este de obicei menstruatia trebuie sa fie exact la fel ca si inainte!

| dianafofiu a răspuns:

Cand am avut pneumonie, si mie mi-a tinut putin menstruatiabig grin si doctorii au spus ca e in regulabig grin