| anonim_4396 a întrebat:

Daca tin o dieta sanatoasa(fara paine, dulciuri, prajeli, ulei) si fac si cardio de 3 ori pe saptamana, cam cate kg slabesc intr-o luna? Specific ca la cardio transpir foarte mult, sunt foarte solicitata.Multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Depinde de organism si de numarul de calorii pe care le consumi zilnic. Ai putea slabi in jur de 5 kg. pe luna, mai mult de atat nu e sanatos, ai grija!

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Poti slabi 4-5 kg pe luna dar atentie, consuma cel putin 2 l de lichide zilnic (nu bauturi acidulate).

| sy46 a răspuns:

Bea multa apa, si nu mai manca dupa ora 6. In jur de 5kg poate si mai mult zic eu.Succeshappy