| Andrei_Balint_1998 a întrebat:

Daca tin post negru timp de 8 zile exista sansa de a scapa si de acnee?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Exista doar sansa sa ajungi la spital pentru niste perfuzii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa scapi de viata, definitiv.

| PeFuga a răspuns:

De unde ai scos tâmpenia asta?
Fără apa nu poți supravietui mai mult de 3-4 zile, iar daca nu mănânci te trezesti cu probleme cu stomacul grave. Oricum, la un moment dat ai sa leșini pe undeva si ai sa ajungi la spital...

| Ahatus a răspuns:

Exista sansa sa mori, nu c-ar fi ceva rau

| MrAlegzandruh a răspuns:

Exista o sansa sigura sa mori in 3 zile, daca nu bei apa sad. Daca vrei sa scapi de acnne incearca o crema, skinoren de ex, ori renunta la mancarea nesanatoasa:chipsuri, bauturi carbogazoase, prajituri cu unt.Bafta!

| Ra_Ki_1982 a răspuns:

Buna,nu poti tine post negru 8 zile, abia daca poti una, dar ma indoiesc.Du-te la un medic dermatolog el iti va da niste creme ceva pentru acnee. O zi frumoasa!