| anonim_4396 a întrebat:

Daca trebuie sa iau zanocin timp de 7 zile, pot lua in aceasta perioada si super slim pentru slabit? Va rog mult un raspuns.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| mariazet45 a răspuns:

Ni cred ca au contraindicatii pastilele de slabit, insa in aceasta perioada mananca ceva mai bine, multe fructe si legume, iei pastila de slabit inainte de masa si zanocin dupa masa.

| eveline a răspuns:

Nu ar fi indicat deoarece organismul tau nu va mai fii asa in forma(vei fi deshidratata si nu e bine deloc). cat timp iei pastilele astea trebuie sa mananci normal... dupa ce termini cele 7 zile poti sa iei pastilele alea pentru slabit cu incredere chiar daca si alea dauneaza(stiu pe cineva care atunci cand s-a lasat de ele a continuat cu un regim usor si s-a ingrasat si mai mult decat avea inainte de a lua pastilele asa ca ai grija)pup:8

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca poti luadar ar fi bine da intrebi un doctor.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Normal ca da