| Park1Suin a întrebat:

Daca urmez o dieta ce consta in alimentatie sanatoasa,fara sare, zahar si grasimi si daca fac jogging in fiecare seara cat de repede voi slabi? In cat timp mai exact?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| MskDesign a răspuns:

Depinde de organismul tau.Nu iti poate garanta nimeni ca vei slabi N kilograme.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmm pai un prieten face la fel, dar fara jogging. si a slabit 7 kg parca a zis, in 3 saptamani. daca ai face si jogging in fiecare seara, cred ca ai ajunge cam pana pe la 10-12 kg in 3 saptamani. Dar depinde si daca faci 2 ore jogging sau 10 minute... tongue In plus, cum o zis si MskDesign, depinde mai mult de organismul tau. ^^ Bafta

| bcalex96 a răspuns:

Depinde de la organism la organism, eu nu mai consum :carbogazoase, prajeli, si zahar de aproximativ 4 saptamani si de 3 saptamani alerg seara am slabit 3 KG.Nu e necesar sa slabesti foarte repede pentru ca pot aparea vergeturi.Cel mai important NU TE INFOMETA mananca 3 mese pe zi, dar asta nu inseamna sa "bagi pana nu mai poti " axeaza-te pe gratare, salate...

| aurelian088 a răspuns:

Alimentatia fara zahar sare si grasimi nu este sanatoasa