| ajutorvarog02081994 a întrebat:

DAU FUNDA! buna prieteni, spune-ti va rog cine a avut probleme cu stomacul si sa aiba repiratia urita, mai exact dupa ce ati facut tratamentul potrivit ati scapat de repiratia urit mirositoare? eu am limba alba, si as dori sa stiu, daca o sa ma tratez o sa am repiratia cit de cit mai usoara? mii rusine sa vorbesc cu lumea, mai ales la universitate, in rute si asa mai departe. Imi place sa comunic cu lumea, sunt la curent cu toate noutatile, dar cind ma intreaba cienva evit sa ii raspund, pentru ca imi miroase foarte urit gura, daca as fi sanatos ar o fi o placere pentru mine sa comunic. AJUTOR VA ROG.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Din cate am auzit, se poate scapa... dar pana atunci mai poti folosi bicarbonat alimentar. Poti sa bei apa de preferat calduta dar merge si rece amestecata cu bicarbonat si va stopa cat de cat mirosul. Dar sa nu bei mai mult de 2 ori pe zi ca poti avea probleme cu stomacul! Poti sa-ti clatesti gura cu aceasta apa, va folosi si asa putin... apoi mai poti manca mereu cate ceva si asta stopeaza mirosul dar e pericolul de ingrasare happy Bafta!

1 răspuns:
| Ionut_Radu_1984 a răspuns:

Sunt niste pastile in farmacie, ny mai stiu cum se numesc. am patit si eu, cel mai bine mergi si intrebi la farmacie.