| AntonioAndrei1234 a întrebat:

(Dau funda!) Salut TPU! Am 13 ani si peste cateva luni fac 14. Cred ca am fimoza. Cand penisul sta in erectie nu am capul. Nu stiu de ce. E normal? Multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, ai fimoza!
Urgent la medic, pentru a elibera glandul, ca sa-i permiti sa creasca mare si sa-l poti folosii pe viitor.

| Gogoasa24 a răspuns:

Salut asta am patit si credeam si eu e posibil sa ai situatia mea deci probabil ca ai glandul penisului inflamat eu man dat cu o solutie pentru curatare si pentru a nu mai fi inflamat incearca sa ai o igiena foarte riguroasa si sa vorbesti cu un medic poate ai situatia mea si este doar inflamat acum mam vindecat si totul a revenit la normal totusi trebuie sa vorbesti cu medicul sau parintii ei stiu ce este mai bine pentru tine.

| kepler22b a răspuns:

Salut. Cred ca ti am mai raspuns odata. Nu nu este normal. Si trebuie sa discuti cu parintii tai.