| Larisamonica a întrebat:

De ce îmi curge sange din vagin?(nu sunt în timpul menstruației?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

O alta intrebare vaga destul de tipica tie, daca nu ma insel.Nu avem de unde sti raspunsul, numai tu stii ce ai facut si ce n-ai facut, ce stil de viata ai si ce afectiuni.

https://www.sfatulmedicului.ro/......ogici_1176

| lpavel a răspuns:

Pentru ca esti la menstruatie altfel nu ar curge! ca nu ti-a venit regulat cand iti venea de obicei asta e altceva dar tot la menstruatie esti! Doar daca nu ti-ai ranit vaginul cand te masturbai si ai folosit cine stie ce unealta... laughing