| DoriB20 a întrebat:

De cateva luni (cam de la inceputul iernii) am tot avut usoare dureri in gat si gatul mi s-a tot inrosit inaintea menstruatiei cu o zi, mai nou e unul din simptomele pre-menstruale.Acum am racit rau de tot, gatul ma doare de 3 zile am luat faringo,am baut ceai cu miere, lapte cu miere dar tot ma doare.Tre sa precizez si ca am 2 bubite albe care nu dispar de luni de zile dar care nu ma dor, si ca amigdala stanga imi e putin umflata. Febra nu fac.Azi am fost la exudat, dar de obicei nu imi iese nimic niciodata.Ce poate insemna? (daca ma poate ajuta si Brigaela).

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Madalin_Ionita_1994 a răspuns:

Din cate am inteles la dvs. presupun ca aveti amigdalitele inflamate iti recomand sa merg la doctor cat mai repede