| Bettynella a întrebat:

De cateva zile ma ustura ochiul stang, e un sentiment ciudat de parca mi-ar fi intrat niste praf sau ceva insa sigur nu este nimic inauntru, nu stiu ce ar trebui sa fac, am incercat sa iau niste picaturi pentru ochi uscati dar nu stiu daca este idee buna?
HELP sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! sad
Du-te pana la spital cat de repede posibil,poate chiar maine sa te vada un doctor,sa iti dea o parere,e totusi o usturime, e ceva serios, nu mai sta ca sa te trezesti cu surprize. Poti sa te duci si la o farmacie sa spui ce ai patit, dar nu stiu cat de bine se pricep domnii si doamnele farmacisti, ar fi mai bine la spital...Succes!