| pery a întrebat:

De cateva zile nu mai dorm deloc. Nu pot inchide un ochi, lucrez foarte mult la calculator.
Chiar daca pun deoparte pc-ul tot nu pot dormi, stau si ma uit incontinuu pe tavan. De 3 zile nu am mai inchis un ochi.
Din cauza aceasta nu ma pot concentra la nimic din ce mi-am propus.
Ce pot face?
Am incercat cateva metodele babesti cu lapte cald, bai fierbinti, ceaiuri, dar fara efect.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| giony54 a răspuns:

Incearca metoda naturala, lasa calculatorul la 2 ore pe zi numai daca este urgent si necesar si mergi in vacanta fara calculator.