| anonim_4396 a întrebat:

De ce am coji in cap ( cred ca e matreata) chiar daca ma spal pe cap des?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Hyperion7 a răspuns:

Încearcă Vichy anti mătreață, e 60 de lei, da-și face efectul nene de la prima utilizare.
Bafta!

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu te speli cu ce trebuie. Schimbă samponul.

| Freya1 a răspuns:

Încearcă sa schimbi samponul și sa te limpezește bine.
Dacă faci asta si nu dispare indiferent de ce sapon folosești, e posibil sa ai dermatita.

| N0xEterniS a răspuns:

Am avut si eu. Am fost la dermatolog pentru ca si cadea si aparent era de la stres. Am folosit un sampon '' Mycoster '' si a trecut foarte repede.

Răspuns utilizator avertizat
| Paracetamol0lol a răspuns:

Mai încearcă cu apa aia și cu săpunu

| Stefan927 a răspuns:

Incearca un alt sampon

| natur a răspuns:

Cu cat te speli mai des cu atat secretia care determina formarea cojilor in cap creste.

| PorcJohn a răspuns:

Nu tea-ai spalat Bine mno MAM CACAT DIN GIURGIU