| eliiiza05 a întrebat:

De ce cand dorm ziua ma trezesc stresata si cu palpitatii?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Nu este un somn odihnitor de aceea
Iti recomand sa numai dormi ziua!
Seara nu ai cumva probleme cu somnul?
Acele palpitatii nu stiu cat sunt de la inima cat sunt pe fond anxios!
Anxietatea da si astfel de manifestari, pe langa asta se leaga daca ai insomnie
Cel mai intelept este sa numai dormi in cursul zilei, sa nu bei cafea decat o ceasca si aceea pana in ora 14:00 cel mai tarziu
Toate acestea ca sa poti sa reusesti sa dormi noaptea

| Violleta2022 a răspuns:

Din cauza oboselii excesive si probabil a stresului pe care ti-l induci singura.
De ce nu mergi al un psihiatru sa te evalueze si sa-ti dea medicatie care sa te ajute?

| Lupică27 a răspuns:

Tiroida, daca nu, si e pe sistem nervos e si mai greu de tratat.

| Minge22 a răspuns:

De ce m.ai spart?