| Polinco a întrebat:

De ce imi trosnesc genunchii si oasele?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Dumitru_Mirela_1990 a răspuns:

Dacă ești în creștere și într-o perioadă scurtă te-ai înălțat, ai nevoie de calciu. Poate fi și o demineralizarea a oaselor, datorată alimentației.

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Se schimbă vremea.

| Freya1 a răspuns:

Lipsa de calciu probabil sau apa

| alex15ccc a răspuns:

Sunt multe cauze... daca ti se pare ceva ciudat, deranjant sau dureros mergi la medic pentru o consultatie.

| alex15ccc a răspuns:

Sunt multe cauze... daca ti se pare ceva ciudat, deranjant sau dureros mergi la medic pentru o consultatie.
O seara buna