| anonim_4396 a întrebat:

De ce ma dare sfarcul stang la apasare(nu e invinetit) si de ce simt ceva in interiorul sfarcului stang? Care e remediul?(Ma refer la remedii naturale) Dau FUNDA.
Stiu ca aceasta intrebare poate suna ciudat dar va rog seriozitate!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Simti un chist in interiorul sfarcului stang? Mergi la medicul de familie si apoi la tomograf (RMN)!

| Staind a răspuns:

Nu potfi serios.
Continua sa apesi, poate se indreapta lumea.

| Kogaion a răspuns:

Inainte sa ti se dea un remediu ai nevoie de un diagnostic. Daca durerea persista mergi la doctor si spune-i sa te consulte.

| SaviouR99 a răspuns:

Dacă ai 14-16 ani e normal, ești în creștere și ți se dezvoltă mușchii pieptului