| alexis777 a întrebat:

De ce ma doare burta de ieri ma doare când merg sau când fac puțin de efort.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Daca te doare la actiune mecanica, mergi la medicul de familie. Poate fi o apendicita sau orice altceva.

| ElenaSA a răspuns:

Pot fi multiple problemele:gastrice, renale, apendicita.
Medicul tau de familie trebuie consultat.