| Angy77y6 a întrebat:

De ce ma simt obosita mereu?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Lipsa de calciu,fier, magneziu, de ce nu isi faci un set de analize de sange sunt foarte bune, eliminia zaharul de tot, manca fructe cat mai multe, fa sport nu mult 30 de minute pe zi e fb, o alergare dimineata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Parerea mea este ca ar fi bine daca ti-ai face un set complet de analize, asa vei putea descoperi cauza oboselii.
http://sanatate.acasa.ro/......49354.html
Te pup!

Abh
| Abh a răspuns:

Probabil esti anemica. Du-te la medicul de familie si fa-ti analize!

| RadioactiveUranium a răspuns:

S-ar putea sa ai probleme cu ficatul.Mai bine trebuie sa iti faci niste analize. Oboseala poate duce la multe alte probleme. Funda?happy

| bunicisibuni a răspuns:

Sunt mai multe variante:
1. Ești obosită
2. Ești răcită
3. Ai lipsă de calciu, magneziu, etc.
Cel mai bine ar fi să te duci la doctor

| Liiiax99 a răspuns:

Poate ai muncit mult in ultimul timp. Mai relaxeaza-te, odihneste-te.